Lupamat Kompresör Yedek Parçaları

Lupamat Kompresör Yedek Parçaları

Kompresörünüzle alakalı servis bakımına ihtiyaç duyuyorsanız firmamız sizlere Lupamat yedek parçaları konusunda destek olabilir. Muadili yedek parçalar sunarak, sorunlarınızın en kısa sürede çözülmesini sağlamaya çalışmaktayız. Avrupa’nın lider yedek parça üreticileri tarafından üretilen bu ürünlerle kompresörlerinizin kullanım süresini uzatmakta ve gerekli bakımları yaptırarak daha verimli çalışabilmeyi başarabilmektesiniz.

Stoklarımızda bulunan bazı ürünler aşağıdadır:

Emiş Valfi Tamir KitleriMinimum Basınç Valfi Tamir KitleriHidrolik Hortumlar
Kompresör Plc ÜniteleriBasınç SensörleriTermostatik Valf Tamir Kitleri
Seperatör FiltreleriYağ FiltreleriHava Filtreleri
Oil Stop Valfi Tamir KitleriBekomat Servis KitiEcodrain Servis Kiti
Kompresör Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Hava kaçağı kontrolü: Hava kaçakları, kompresörün verimliliğini azaltır ve işletme maliyetlerini artırır. Bu nedenle, hava kaçağı tespit edildiğinde, sorunun kaynağı belirlenmeli ve hızlıca onarılmalıdır.
Yağ seviyesi: Kompresörlerin yağ seviyeleri, doğru çalışması için önemlidir. Yağ seviyesi düzenli olarak kontrol edilmeli ve gerekirse yağ ilave edilmelidir.
Çalışma sıcaklığı: Kompresörlerin çalışma sıcaklığı, doğru çalışması için önemlidir. Yüksek sıcaklık, cihazın performansını azaltabilir. Bu nedenle, kompresörlerin uygun bir ortamda kullanılması önerilir.
Güvenlik: Kompresörler, doğru kullanılmadığında tehlikeli olabilir. Cihazın güvenli kullanımı için, kullanıcıların eğitilmesi ve doğru güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir. Ayrıca, cihazın bakım ve onarım işlemleri, uzmanlar tarafından yapılmalıdır.

Kompresör gücünün yüzde kaçı ısıya dönüşür?

Kompresörlerin gücünün %80 ila %90’ı ısıya dönüşür. Bu nedenle, yüksek performanslı kompresörlerin soğutma sistemleri önemlidir ve bu sistemler düzenli bakım gerektirir. Isıyı etkili bir şekilde yönetmek, hem kompresörün ömrünü arttırır hem de enerji tasarrufu sağlar.

Ekomak kompresör yedek parçalarına bakarak da elimizdeki stok bilgisini öğrenebilirsiniz.