Boge Kompresör Yedek Parçaları

Boge Kompresör Yedek Parçaları

Kompresör servisi olarak sizlere Boge kompresör yedek parçaları hizmeti sunmaktayız. Muadil olan bu yedek parçalar ile kompresörlerinizin maksimum verimde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda düzenli bakımlarını yaptırarak da kompresörlerinizin kullanım ömürlerini uzatmış olursunuz.

Neden Kompresör Yedek Parça Değişimi Yapılmalıdır?

Kompresörler, endüstriyel ve ticari uygulamalarda sıkça kullanılan önemli ekipmanlardır. Bu cihazlar, gaz veya sıvı basıncını artırmak veya sıkıştırmak için kullanılır. Kompresörlerin verimli ve güvenilir bir şekilde çalışması için periyodik bakım ve yedek parça değişimi yapılması gerekir.

Kompresör yedek parçaları, ana parçaların tamir edilemez hale gelmesi veya ömrünü tamamlaması durumunda ihtiyaç duyulur. Kompresör yedek parçaları arasında pistonlar, valfler, hava filtreleri, yağ filtreleri, basınç şalterleri, termostatlar ve emme valfleri bulunur. Bu parçaların kaliteli olması, kompresörün daha uzun ömürlü ve verimli olmasını sağlar.

Kompresör yedek parçalarının satın alınması, doğru parçaların seçilmesi ve uygun şekilde takılması, doğru çalışma ve verimlilik için önemlidir. Bu nedenle, yedek parçaların satın alınması ve doğru kurulum yapılması önerilir.

Stoklarımızda Bulunan Ürünler:

Emiş Valfi Tamir KitleriMinimum Basınç Valfi Tamir KitleriHidrolik Hortumlar
Kompresör Plc ÜniteleriBasınç SensörleriTermostatik Valf Tamir Kitleri
Seperatör FiltreleriYağ FiltreleriHava Filtreleri
Oil Stop Valfi Tamir KitleriBekomat Servis KitiEcodrain Servis Kiti
Hava kompresörü nerelerde kullanılır?

Hava kompresörleri, otomotiv sektörü, inşaat, sanayi, marina, havacılık ve evdeki araç ve aletlerin tamir ve bakımı gibi birçok alanda kullanılır.

Kompresör nasıl soğutulur?

Kompresörler, soğutma işlemi için genellikle yağ ve hava kullanırlar. Yağ, kompresörün içindeki sıcaklığı emerken hava, soğutucu bir eleman vasıtasıyla kompresörün dışına çıkararak sıcaklığın düşmesini sağlar.

Lupamat kompresör yedek parçalarına da göz atmadan geçmeyin.