Kaeser Yedek Parçaları

Kaeser Yedek Parçaları

Kaeser Yedek Parçaları

Kompresörünüzün periyodik olarak belli aralıklarla yedek parçalarının değişimlerinin yapılması gerekmektedir. Zamana bağlı ya da parçalarının durumuna bağlı olarak yedek parça değişimi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Kaeser yedek parçaları değişim işlemini de belli aralıklar yaparak cihazınızın çalışma kapasitesini arttırabilir ve aynı zamanda güvenlik açısından da önlem alabilirsiniz.

Firmamız ile Kaeser yedek parçaları konusunda sizlere destek vermekteyiz. Parçalar konusunda bizimle irtibata geçebilir ve yedek parça talep edebilirsiniz.

Kaeser Kompresör Hakkında

Kaeser Kompresör, dünya genelinde endüstriyel hava sistemleri üreten bir Alman şirketidir. Kaliteli, verimli ve güvenilir hava kompresörleri, kurutucular, filtreler, vakum pompaları ve diğer ekipmanlar sunmaktadır. Kaeser kompresör 1919 yılında beri hizmet vermektedir. Yenilikçi ve atılgan tutumuyla 70’li yıllardan itibaren dünyanın önde gelen vidalı kompresör üreticilerinden biri haline gelmiştir. Şirket dünyanın birçok noktasında hizmet vermektedir.

Kompresör kaç derecede çalışır?

Kompresörlerin çalışma sıcaklıkları, tipik olarak 5 ila 50 derece Celsius arasındadır. Ancak bazı kompresörler, daha yüksek veya daha düşük sıcaklıklarda çalışacak şekilde tasarlanabilirler.

Kompresörün kullanım amacına, özelliklerine ve üreticinin önerilerine göre farklı sıcaklık aralıkları söz konusu olabilir. Bu nedenle, kompresörlerin çalışma sıcaklığına ilişkin ayrıntılı bilgiyi, üreticinin kullanım kılavuzunda veya teknik özelliklerinde bulabilirsiniz.

Hava kompresörleri ile neler yapılır?

Hava kompresörleri, birçok endüstride yaygın olarak kullanılır. Boyama işlemleri için kullanılmaktadır. Aynı zamanda endüstriyel ekipmanları ve diğer yüzeyleri temizlemek amacıyla kullanılabilir. Basınçlı hava, kir ve toz gibi maddeleri temizlemede etkili bir yöntemdir. Hava kompresörleri, endüstriyel ekipmanların ve araçların taşınmasında da kullanılabilir. Hava motorları ve vinçler için güç kaynağı olarak kullanılması mümkündür.

Bauer yedek parça konusunda destek almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.